АКЦІЯ «ЖИВИ У СВОЄМУ ТОНІ» ШУКАЙ ЗНИЖКИ ДО 30% НА ПРОДУКТИ ТМ МЕЙБЕЛЛІН* АБО КОРИСНІ ПОДАРУНКИ**

*Акції проводяться/знижки надаються періодично, діють в роздрібних мережах на всій території України, за винятком зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій. Перелік роздрібних мереж, що беруть участь в акції: Ева та Eva.ua (з 14.04 по 04.05.2021), Ватсонс та watsons.ua (з 30.03 по 25.04.2021),  Простор та Prostor.ua (з 09.04 по 09.05.2021), Makeup.com.ua, Parfums.ua та Rozetka.com.ua (з 29.03 по 02.05.2021). Детально про умови, строки, місце проведення акцій / надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у точках продажу та на https://www.maybelline.ua/maybelline-festival. Знижки надаються на вибраний асортимент засобів ТМ Maybelline. Кінцева ціна встановлюється точкою продажу.

**Про правила акції, умови отримання та перелік подарунків дізнавайтесь на https://www.maybelline.ua/maybelline-festival.ДЕТАЛІ АКЦІЇ ТА ПЕРЕЛІК РОЗДРІБНИХ МЕРЕЖ:Ватсонс (Watsons та watsons.ua)

Акція діє у мережі Watsons  та watsons.ua за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 30.03.2021 по 25.04.2021.

*В рамках акції на лінійку тональних засобів Аффінітон ТМ Maybelline діє знижка 25%

Детальний перелік товарів дізнавайтеся у точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся в мережі магазинів Watsons та на сайті watsons.ua

НА САЙТ МЕРЕЖІEva та eva.ua

Акція діє у мережі магазинів EVA ТОВ «РУШ» та на сайті eva.ua  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 14.04.2021 по 04.05.2021.

*В рамках акції у мережі магазинів EVA ТОВ «РУШ» на продукцію ТМ Maybelline  діють знижки до 30%:

-          30% для продуктів лінійки Фіт Мі;

-          25% для продуктів лінійки Аффінітон

-20% для продуктів лінійок Леш Сенсейшнл, Скай Хай,Супер Стей 30, Інстант Ерейзер, Дрім ББ, Мат Інк та Мат Інк Крейон, помади Гідра-Екстрим, а також на лайнери та тіні.

**На сайті eva.ua додатково при купівлі продуктів лінійок ТМ Maybelline вказаних вище, на суму від 299 грн одним чеком, отримуй косметичку у подарунок. Під подарунком мається на увазі можливість придбання косметички за 0,10 грн з ПДВ, кінцеву ціну встановлює точка продажу.

Детальний перелік товарів дізнавайтеся у точках продажу та на сайті eva.ua.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся в мережі магазинів EVA ТОВ «РУШ» та на сайті eva.ua.

НА САЙТ МЕРЕЖІMakeup.com.ua

Акція діє на сайті makeup.ua  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 29.03.2021 по 02.05.2021.

*В рамках акції на продукцію від ТМ Maybelline  діють знижки до 30%:

-30% на Мастер Прайм

-25% на продукти лінійки Аффінітон,

-20% на продукти лінійок Супер Стей, Інстант Ерейзер, Фіт Мі, Дрім ББ;

Детальний перелік товарів дізнавайтеся в точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся на сайті makeup.com.ua.

НА САЙТ МЕРЕЖІParfums.ua

Акція діє на сайті parfums.ua  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 29.03.2021 по 02.05.2021.

*В рамках акції на продукцію від ТМ Maybelline  діють знижки до 30%:

-30% на Мастер Прайм

-25% на продукти лінійки Аффінітон,

-20% на продукти лінійок Леш Сенсейшнл, Скай Хай, Фіт Мі, Мат Інк та Мат Інк Крейон, помади Гідра-Екстрим, а також на лайнери та тіні.

Детальний перелік товарів дізнавайтеся в точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся на сайті parfums.ua.

НА САЙТ МЕРЕЖІRozetka.com.ua

Акція діє на сайті rozetka.com.ua за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 29.03.2021 по 02.05.2021.

*В рамках акції на продукцію ТМ Maybelline  діють знижки до 30%:

-30% на Мастер Прайм

-25% для продуктів лінійки Аффінітон;

-20% для продуктів лінійок Леш Сенсейшнл, Дрім ББ, Мат Інк та Мат Інк Крейон, Бейбі Ліпс, Гідра-Екстрим, а також на лайнери та тіні.

Детальний перелік товарів дізнавайтеся в точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся на сайті rozetka.com.ua.

НА САЙТ МЕРЕЖІПростор (Prostor та Prostor.ua)

Акція діє у мережі Prostor та на сайті Prostor.ua за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 09.04.2021 по 09.05.2021.

**При купівлі продукції під ТМ Maybelline  на суму від 349 грн одним чеком, отримуй портативну колонку у подарунок. Під подарунком мається на увазі можливість придбання колонки за 0,10 грн з ПДВ, кінцеву ціну встановлює точка продажу.

*В рамках акції на продукцію ТМ Maybelline  діють знижки до 30%:

-30% на Мастер Прайм

-25% для продуктів лінійки Аффінітон;

-20% на всі інші лінійки ТМ Maybelline  представлені у у мережі Prostor та на сайті Prostor.ua

-10% для продуктів лінійки Фіт Мі;

Детальний перелік товарів дізнавайтеся у точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся в мережі Prostor та на сайті Prostor.ua.Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.